Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Analýza trhu

Objavte skrytý potenciál vašej nehnuteľnosti

Našim klientom sa vždy snažíme predať nehnuteľnosť za čo možno najvyššiu cenu. Na to aby to bolo možné, je nevyhnutná dobrá znalosť trhu. Preto priebežne analyzujeme trh s nehnuteľnosťami aby sme mali čo najpresnejšie informácie o zmenách. Samozrejme cena a jej vývoj vo veľkej miere závisí od celého radu faktorov. Tým napríklad môže byť lokalita nehnuteľnosti, jej stav, či disponuje balkónom alebo podlažie na ktorom sa nachádza (v prípade ak ide o byt) a taktiež aký je na trhu dopyt a ponuka. Preto ku každej ponuke pristupujeme individuálne a všetkým klientom poskytneme analýzu skutkového stavu ich nehnuteľnosti a jej aktuálne umiestnenie na cenovej mape. Cena je totiž kľúčovým faktorom pri predaji nehnuteľnosti. Nami zostavená cenová mapa vychádza z aktuálnych trhových cien ponúkaných nehnuteľností na realitných portáloch a cien, za ktoré sa skutočne predali.

Ceny nehnuteľnosti sa každým mesiacom menia a preto, ak sa chystáte predať vašu nehnuteľnosť sa na nás môžete obrátiť s jej nezáväzným ohodnotením.


Pre nezáväznú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.