Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Referencie

REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt
62 m2 | 2-izbový byt | Rajecké Teplice

Počúvam veľa krát od ľudí ,ktorí idú predávať nehnuteľnosť alebo kupovať,že len nie cez realitku?! A ja sa vždy pýtam ,prečo? Veď realitka za Vás všetko vybaví,obehá ,prichystá,prídete už len na podpis zmlúv. My sme kupovali a aj predávali jednu a tú istú nehnuteľnosť za pomoci relaitnej maklérky p.Bellanovej a odporúčame všetkými 10! Čas ,ktorý nám ušetrila vybavovaním a obehaním všetkého ,určite nestojí za tie peniaze,ktoré im patria,no aj napriek tomu p.Bellanová zdvihla telefón vždy, keď bolo treba poradiť. Všetko do posledného papiera vybavila promtne a rýchlo. My sme už len prišli na podpis. Určite by som už nikdy neriešila žiadny predaj ani kúpu bez nej,radi sa na ňi obraciame lebo vieme,že je profesionál takisto,ako je aj realitná kancelária v ktorej pracuje . Sú rýchli,spoľahliví a hlavne naozaj profíci. My len ďakujem a želáme veľa veľa úspechov!


REZERVOVANÉ - Záhradná chatka
66 m2 | Chata | Žilina


V realitnej kancelárii LAWIS s.r.o. som spolupracovala s Ing.Bellanovou. Profesionálny prístup, výborná komunikácia, spoľahlivosť. Čo sme dohodli, platilo. Príjemné vystupovanie bolo samozrejmosťou. Tiež sa mi páčilo overovanie majetko-právnych vzťahov, spôsobu nadobudnutia nehnuteľnosti pôvodným vlastníkom. So službami realitnej kancelárie LAWIS s.r.o. a s prácou pani Bellanovej som veľmi spokojná. Vo svojej práci sa vyznajú a robia ju výborne. Odporúčam všetkým. A ďakujem.
REZERVOVANÉ  --- Slnečný 4-izbový byt blízko centra
73 m2 | 4-izbový byt | Žilina

Čo sa týka spolupráce s vami a vašou realitnou spoločnosťou pri riešení predaja nehnuteľností mi bola prostredníctvom ľudí ponúknutá pomoc a osvedčené referencie. Preto som sa rozhodla pre vás. A naozaj to bola správna voľba aj na odporúčanie ľudí. Čas ukázal pozitívne výsledky za vaše vynaložené úsilie, ktoré ste odviedli čo sa týka všetkých náležitostí s tým spojených. Aj napriek komplikovanej situácii ste ju dokázali vyriešiť. Nič ste nehrotili. Naozaj ste boli veľmi ústretoví, flexibilní, tolerantní, odvážni a hlavne máte jednoduchý, ľudský až priateľský prístup . Viete vytvoriť príjemnú a dôvernú atmosféru. Ja to takto vnímam. Informácie cez telefonát či osobné stretnutia, z ktorých bolo a je cítiť pokoj, rozvahu a povzbudenie. Aj keď jednu veľkú etapu ste mi pomohli vyriešiť som pred ďalšou, keď budem potrebovať opäť vaše služby , a preto sa na vás rada a s dôverou obraciam. Mám veľmi dobré skúsenosti so spoluprácou s vami. V oblastí realizácie návrhu, ponuky, skúsenosti pri úradných vybavovaniach čo si vážim, pretože akoby birokracie v našej spoločnosti nebolo dosť a v konečnom dôsledku aj predaja či kúpy bytu. Z vašej strany je to úžasná ochota, návrhy, informácie, rôzne varianty a kombinácie pre klienta k uspokojeniu jeho potrieb. Ja som veľmi spokojná a vaše služby som odporúčala a keď bude príležitosť určite bez váhania odporúčam. Ďakujem.


Priestranný 4-izbový byt
81 m2 | 4-izbový byt | Žilina

Po rozvode som vzhľadom na finančnú náročnosť bývania v 4 izbovom byte potreboval riešiť predaj a presťahovanie do menšieho 1 izbového bytu. Moja obava z tohto všetkého bola o to väčšia, že pôvodný byt bol zaťažený hypotékou. Nakoľko som už v tej dobe minimálne rok využíval služby finančného poradcu, poradil mi využiť realitnú spoločnosť, a radu doplnil kontaktom na agenta. Ani chvíľu som nezaváhal, pretože som v realitnej agentúre videl istotu a pocit bezpečnosti z prítomnosti človeka, ktorý rozumie problematike, pozná možné úskalia a tiež východiská z možných nepríjemností. Keď som sa dozvedel od môjho fin. poradcu, že agent je nielen finančne gramotný ale kompletne ovláda postupy bánk a praktiky ich úverového systému, tiež aktívne spolupracuje s odhadcami aj s právnikmi, bolo rozhodnuté. Som dosť inteligentný a finančne gramotný na to aby som to s veľmi intenzívnou prácou, štúdiom paragrafov a zostavovaním právnych zmlúv celý predaj a kúpu zvládol aj sám. Ale ani na chvíľu neľutujem, že som celú akciu zveril "realiťákom". Ten ušetrený čas, môj osobný pokoj a dôvera v nich mi za to stáli. Hoci som veľmi emotívny, verte-neverte, všetko som to prekonal s ľahkosťou bez nervákov a ani trochu neľutujem dohodnutý poplatok za všetky služby realitnej agentúry. Skúste to aj vy a budete spokojne spávať.