Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prvotriedny marketing

Urobíme z každej nehnuteľnosti žiadanú ponuku

V našom tíme kladieme dôraz na kvalitný marketing pri práci s nehnuteľnosťami. Zákazníci môžu počítať s tým, že naša marketingová činnosť sa neobmedzuje iba na umiestnenie inzerátu na realitné portály. Tvoríme kvalitný obsah s podstatnými informáciami, ktoré sú pre klientov dôležité a ktoré ich zaujmú. Okrem nafotenia nehnuteľnosti sa postaráme aj o:

Home staging

Home staging, alebo aj príprava nehnuteľnosti určenej na predaj s cieľom poukázať na jej najväčšie výhody a dosiahnuť efektívnu prezentáciu. Ide o celý súbor aktivít, ktoré spájajú interiérový dizajn a navodenie pozitívnej atmosféry. Našim klientom po dohode zabezpečujeme túto službu ešte pred nafotením, prípadne pred natočením videa a počas prebiehajúcich obhliadok.

Vizualizácia

Vizualizácia je dôležitá hlavne pri predaji nehnuteľnosti, ktoré sú v pôvodnom stave alebo sú nezariadené. Našim zákazníkom, ktorí predávajú tento typ nehnuteľnosti, vytvoríme náhľad nehnuteľnosti po modernej rekonštrukcii s cieľom zefektívnenia obhliadok a samotného predaja. Potenciálni kupujúci sa môžu inšpirovať a lepšie si predstaviť svoje bývanie po rekonštrukcii. Pre čo najrealistickejšiu predstavu, okrem fotiek majú klienti k dispozícii aj virtuálnu 360 stupňovú prehliadku.

Fotenie a video produkcia nehnuteľností

Fotografie nehnuteľností fotíme profesionálnou technikou. Následnou postprodukciou dosahujeme kvalitné zábery interiéru bez prepálených alebo tmavých častí, ktoré vznikajú predovšetkým zo svetla prichádzajúceho z okien. Fotografie sú širokouhlé pre lepšiu predstavu kupujúceho, a zachytenie celkového potenciálu jednotlivých miestností. Pri fotení pozemkov a rodinných domov zabezpečujeme zábery z výšky. Aby sme ešte viac priblížili nehnuteľnosť klientovi, zaoberáme sa aj video produkciou nehnuteľností.

Marketing pre developerský projekt

Pre developerov, ktorí sa rozhodnú s našou realitnou spoločnosťou spolupracovať, zabezpečíme marketingové služby. Naša realitná kancelária Vám vytvorí pôsobivú marketingovú stránku na zvýšenie povedomia o vašom projekte a postupnom progrese. Postaráme sa o vytvorenie adekvátnej marketingovej komunikácie a stratégie šitej na mieru, správy PR kampaní a reklamy šírené prostredníctvom sociálnych sietí.