Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Miroslava Bellanová

Ing. Miroslava Bellanová

Senior maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Kontaktujte ma

Moje referencie

REZERVOVANÉ - Záhradná chatka
66 m2 | Chata | Žilina


V realitnej kancelárii LAWIS s.r.o. som spolupracovala s Ing.Bellanovou. Profesionálny prístup, výborná komunikácia, spoľahlivosť. Čo sme dohodli, platilo. Príjemné vystupovanie bolo samozrejmosťou. Tiež sa mi páčilo overovanie majetko-právnych vzťahov, spôsobu nadobudnutia nehnuteľnosti pôvodným vlastníkom. So službami realitnej kancelárie LAWIS s.r.o. a s prácou pani Bellanovej som veľmi spokojná. Vo svojej práci sa vyznajú a robia ju výborne. Odporúčam všetkým. A ďakujem.
REZERVOVANÉ  --- Slnečný 4-izbový byt blízko centra
73 m2 | 4-izbový byt | Žilina

Čo sa týka spolupráce s vami a vašou realitnou spoločnosťou pri riešení predaja nehnuteľností mi bola prostredníctvom ľudí ponúknutá pomoc a osvedčené referencie. Preto som sa rozhodla pre vás. A naozaj to bola správna voľba aj na odporúčanie ľudí. Čas ukázal pozitívne výsledky za vaše vynaložené úsilie, ktoré ste odviedli čo sa týka všetkých náležitostí s tým spojených. Aj napriek komplikovanej situácii ste ju dokázali vyriešiť. Nič ste nehrotili. Naozaj ste boli veľmi ústretoví, flexibilní, tolerantní, odvážni a hlavne máte jednoduchý, ľudský až priateľský prístup . Viete vytvoriť príjemnú a dôvernú atmosféru. Ja to takto vnímam. Informácie cez telefonát či osobné stretnutia, z ktorých bolo a je cítiť pokoj, rozvahu a povzbudenie. Aj keď jednu veľkú etapu ste mi pomohli vyriešiť som pred ďalšou, keď budem potrebovať opäť vaše služby , a preto sa na vás rada a s dôverou obraciam. Mám veľmi dobré skúsenosti so spoluprácou s vami. V oblastí realizácie návrhu, ponuky, skúsenosti pri úradných vybavovaniach čo si vážim, pretože akoby birokracie v našej spoločnosti nebolo dosť a v konečnom dôsledku aj predaja či kúpy bytu. Z vašej strany je to úžasná ochota, návrhy, informácie, rôzne varianty a kombinácie pre klienta k uspokojeniu jeho potrieb. Ja som veľmi spokojná a vaše služby som odporúčala a keď bude príležitosť určite bez váhania odporúčam. Ďakujem.


Priestranný 4-izbový byt
81 m2 | 4-izbový byt | Žilina

Po rozvode som vzhľadom na finančnú náročnosť bývania v 4 izbovom byte potreboval riešiť predaj a presťahovanie do menšieho 1 izbového bytu. Moja obava z tohto všetkého bola o to väčšia, že pôvodný byt bol zaťažený hypotékou. Nakoľko som už v tej dobe minimálne rok využíval služby finančného poradcu, poradil mi využiť realitnú spoločnosť, a radu doplnil kontaktom na agenta. Ani chvíľu som nezaváhal, pretože som v realitnej agentúre videl istotu a pocit bezpečnosti z prítomnosti človeka, ktorý rozumie problematike, pozná možné úskalia a tiež východiská z možných nepríjemností. Keď som sa dozvedel od môjho fin. poradcu, že agent je nielen finančne gramotný ale kompletne ovláda postupy bánk a praktiky ich úverového systému, tiež aktívne spolupracuje s odhadcami aj s právnikmi, bolo rozhodnuté. Som dosť inteligentný a finančne gramotný na to aby som to s veľmi intenzívnou prácou, štúdiom paragrafov a zostavovaním právnych zmlúv celý predaj a kúpu zvládol aj sám. Ale ani na chvíľu neľutujem, že som celú akciu zveril "realiťákom". Ten ušetrený čas, môj osobný pokoj a dôvera v nich mi za to stáli. Hoci som veľmi emotívny, verte-neverte, všetko som to prekonal s ľahkosťou bez nervákov a ani trochu neľutujem dohodnutý poplatok za všetky služby realitnej agentúry. Skúste to aj vy a budete spokojne spávať.