Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Miroslava Bellanová

Ing. Miroslava Bellanová

Senior maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Kontaktujte ma

Moje referencie

REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt
62 m2 | 2-izbový byt | Rajecké Teplice

Počúvam veľa krát od ľudí ,ktorí idú predávať nehnuteľnosť alebo kupovať,že len nie cez realitku?! A ja sa vždy pýtam ,prečo? Veď realitka za Vás všetko vybaví,obehá ,prichystá,prídete už len na podpis zmlúv. My sme kupovali a aj predávali jednu a tú istú nehnuteľnosť za pomoci relaitnej maklérky p.Bellanovej a odporúčame všetkými 10! Čas ,ktorý nám ušetrila vybavovaním a obehaním všetkého ,určite nestojí za tie peniaze,ktoré im patria,no aj napriek tomu p.Bellanová zdvihla telefón vždy, keď bolo treba poradiť. Všetko do posledného papiera vybavila promtne a rýchlo. My sme už len prišli na podpis. Určite by som už nikdy neriešila žiadny predaj ani kúpu bez nej,radi sa na ňi obraciame lebo vieme,že je profesionál takisto,ako je aj realitná kancelária v ktorej pracuje . Sú rýchli,spoľahliví a hlavne naozaj profíci. My len ďakujem a želáme veľa veľa úspechov!


REZERVOVANÉ - Záhradná chatka
66 m2 | Chata | Žilina


V realitnej kancelárii LAWIS s.r.o. som spolupracovala s Ing.Bellanovou. Profesionálny prístup, výborná komunikácia, spoľahlivosť. Čo sme dohodli, platilo. Príjemné vystupovanie bolo samozrejmosťou. Tiež sa mi páčilo overovanie majetko-právnych vzťahov, spôsobu nadobudnutia nehnuteľnosti pôvodným vlastníkom. So službami realitnej kancelárie LAWIS s.r.o. a s prácou pani Bellanovej som veľmi spokojná. Vo svojej práci sa vyznajú a robia ju výborne. Odporúčam všetkým. A ďakujem.