Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Údržba nehnuteľnosti

OPRAVA - INŠTALÁCIA - MONTÁŽ NÁBYTKU - ŠPÁROVANIE - MAĽOVANIE a ďalšie... Údržba Vašej nehnuteľnosti by sa nemala odkladať na neskôr. Netreba prehliadať drobné poškodenia, ktoré sa časom môžu znásobiť. Pravidelná údržba je preto obzvlášť dôležitá. Poskytujeme preto aj služby opráv a údržby pre domácnosti, pričom táto oblasť bola do nášho portfólia zaradená na základe potrieb zákazníkov mať k dispozícii ľahko dostupné riešenia pre naliehavé opravy. O údržbu sa stará náš špecializovaný tím, ktorý Vám dokáže ponúknuť riešenia pre Vaše problémy.

Údržba domu či bytu môže byť náročná, bez ohľadu na jeho veľkosť. Práve preto v prípadoch, kedy nemáte čas alebo potrebné nástroje, môžete sa spoľahnúť na náš tím odborníkov, ktorý Vám poskytne prakticky akúkoľvek službu opravy, inštalácie a údržby domu. Netrápte sa s opravou vodovodnej batérie či diery v sadrokartóne. Postaráme sa o to, aby bola Vaša nehnuteľnosť v špičkovom stave a Vy sa môžete sústrediť na Vašu prácu či rodinu.

Služby si môžete jednoducho objednať telefonicky alebo e-mailom, kde si dohodneme rozsah prác, ako aj časový rámec s cenovou ponukou.

Našim klientom ponúkame:

Základné domáce opravy

  • Maľovanie interiérov
  • Inštalácia dverí
  • Oprava sadrokartónu
  • Inštalácia stropného ventilátora a svietidla
  • Oprava batérie, WC
  • Montáž nábytku
  • Údržbárske služby

Cenník

Cena prác závisí od jej druhu a náročnosti, začína od 15 €/hod.  

Služby si môžete jednoducho objednať telefonicky alebo e-mailom, kde si dohodneme rozsah prác ako aj časový rámec s cenovou ponukou. 

Služba Cena
maliarske práce 1,50 €/m2
lepenie tapiet od 5€/m2
pokládka dlažby a obkladov  od 15€/m2

* Cenové relácie sú orientačné, záväzná cena je stanovená po fyzickej obhliadke priestorov alebo pred realizáciou. Cena zahŕňa kompletné technologické vybavenie podľa potreby.

Pre nezáväznú konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.